Pozvání na 37. pokračování Trialogů přijali rozhlasová režisérka Maria Křepelková a opětně i herec Václav Postránecký.

Jméno Maria Křepelková by si mohli vybavit příznivci rozhlasových pohádek. Jako režisérka jich má na svém kontě nepočítaně, pod některými je podepsána i autorsky. Od 90. let působila v Českém rozhlasu i jako redaktorka Radiožurnálu, spolupracovala i s Českou televizí (pořady Černé ovce, Klekánice). Věnuje se charitativní činnosti, v roce 2000 založila organizaci Život dětem, jejíž je ředitelkou.

Člena Národního divadla, Václava Postráneckého, snad netřeba dlouze představovat. K vidění je v současnosti kupř. ve hře Tři sestry. Z obrazovek ho každý musí znát z četných repríz filmu S tebou mě baví svět, či seriálů Cirkus Humberto, Bylo nás pět, aj. Svou nesmazatelnou stopu zanechal i v rozhlase. Budeme se tedy především bavit o rozhlase, pokud čas dovolí, dojde i na divadlo, dabing, film a život vůbec, prostor opět dostanou zvukové ukázky z rozhlasové tvorby, ve druhé části pak oblíbené otázky z publika.

Večer se uskuteční ve čtvrtek 16. února 2017 v 18.30 v prostorách Galerie Vinohradská 12, v budově Českého rozhlasu v Praze na Vinohradech.

Dovolujeme si upozornit, že se nejedná o večer pořádaný Českým rozhlasem. Vstupné činí 120 Kč, pro držitele průkazů ZTP a jejich průvodce 80 Kč. Vstup do Galerie je možný od 18.00.