Pozvánka na akci (ZDE)

3. ročník multižánrového neziskového festivalu Živé město - Ožijte se svou čtvrtí. Letos se festival uskuteční 21.-22. 9. a 25.-29. 9. a jeho podtématy jsou dvorky, zahrádky a železnice. Cílem akce je oživení kulturního dění, veřejného prostoru a sousedských vztahů na Praze 6. Vstup na festival je zdarma.


Program je postupně zveřejňujňován na webu, kde jsou také ke stažení plakáty, letáky nebo tiskové zprávy.

Součástí festivalu bude opět dejvická sekce pouliční sousedské slavnosti Zažít město jinak (21. 9. v Mařákově ul.), pokud jste z okolí a rádi byste se ještě zapojili,  kontaktujte nás co nejdříve na info@zive-mesto.cz. Součástí slavnosti bude (kromě workshopů, her, koncertů, tančírny, boxu či divadel atd.) soutěž o nejlepší domácí chleba, neváhejte a přijďte se pochlubit!

Již tradiční zahradní bleší trh se spolu s výtvarným workshopem pro děti uskuteční 22. 9. v Klubovně, přihlašovat se můžete na blesak@zive-mesto.cz do 10. 9. (napište, odkud jste a co chcete prodávat), přičemž preferujeme místní prodejce.

Součástí programu budou také filmová promítání, komentované procházky či cykloprojížďky, divadelní představení, tančírna, výstavy, workshopy, sousedské akce ve vnitroblocích, autorská čtení nebo běžecký závod v Divoké Šárce (3,5 km a 7,5 km; jednou z kategorií bude "Nejrychlejší ulice", tak si přijďte zaběhat i se sousedy).

Fotogalerii z našich minulých akcí naleznete zde, krátké video z loňského festivalu tady.

 

ŽIVÉ MĚSTO, O. S.

info@zive-mesto.cz, zivemesto@gmail.com

www.zive-mesto.cz  www.facebook.com/zivemesto